eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

praca

Bardzo popularne motocykle KTM. Nasi specjaliści wiedzą, co to motory. Testujemy tapety na pulpit. Oprawione muzyką motocykle Suzuki. Ale i teledyski również można znaleźć na Ścigacz.pl.
 forum   grupy   strony         Pt, 22-01-21
Kompendium wiedzy na tematy UniiEuropejskiej
Z Unią Europejską w tle
2002-01-11 16:10

Informacje o służbie cywilnej w UE

W serwisie internetowym UKIE przygotowano materiał informacyjny o służbie cywilnej w instytucjach Unii Europejskiej.

http://www.ukie.gov.pl/zuewtle/

Komentarze do artykułu

Szkoda tylko, ze ta strona nie wchodzi. Moze byscie tak sprawdzali, czy podane przez was adresy w ogole istnieja....
peppe
2002-05-13 12:19

bo to dokładnie o to chodzi by BLOKOWAĆ informacje. Próbuje coś znaleźć na temat rekrutacji dla przyszłych pracowników Uni i ....nic. Wiedza tylko CI co mają wiedzieć, niezależnie od kompetencji.
vera
2002-07-20 09:32

Nie mówcie nic o rekrutacji. Rekrutacja już się dawno odbyła. Wszystkie unijne stołki są już obsadzone tymi, co mają odpowiednie plecy. Ja mam "tylko" kilka dyplomów...i przestałam sie łudzić.
Małgorzata
2003-01-13 16:29

No wlasnie!!
10 stycznia minal termin rejestrowania sie w systemie UE dla kandydatow na urzednikow!! A czy przed ta data (i obecnie takze) ktokolwiek podal w Polsce informacje o rejestracji??!
Pan Woloszanski w TV moze sobie mowic jak to bedzie wspaniale jak juz wejdziemy do UE, ale oprocz takich sloganow i informacji, ktore sa znane kazdemu bardziej rozgarnietemu studentowi moznaby rowniez informowac o takich wydarzeniach jak rekrutacja!!!
W chwili obecnej, smiem twierdzic, NIE MA zadnego rzetelnego systemu informowania o naborze pracownikow do UE.
Ciekawe jak dlugo jeszcze te wszystkie urzedy powolane specjalnie do informowania o UE beda udawac ze problem nie istnieje i marnowac publiczne pieniadze.
wkurzony
2003-01-27 23:26

Jak zawsze wszystkie intratne posady zostaną objęte z rozdania politycznego.Premier Miler musi przygotować sobie odwrót.
igla
2003-01-30 12:12
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl