Polecamy najlepsze rozkład jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle BMW. Artystokratycznie wyglądające rozkłady jazdy. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motory. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: agencja interaktywna - sprawd to koniecznie!
Fragmenty artykułu Jędrzeja Bieleckiego z "Rzeczpospolitej"
Żaden istotny polski postulat nie został w Kopenhadze spełniony. Koniec rokowań z Unią miał służyć propagandzie
[...]
Przynajmniej dwa miesiące przed szczytem zaplanowano przyjazd do Kopenhagi kilkudziesięcioosobowej ekipy telewizyjnej, która miała zapewnić funkcjonowanie "otwartego studia". Premier wyszedł z sali rokowań do dziennikarzy o 19.20. Odczekał kilka minut na rozpoczęcie edycji dziennika. Wygłosił patetyczne, krótkie przemówienie. Dziennikarzom nie pozwolono zadać pytań, bo te mogłyby zburzyć delikatną konstrukcję polskiego "sukcesu".
[...]
Miliard euro zaliczek dla ratowania budżetu wypłaciliśmy... sobie sami. To bowiem pieniądze, które nam już Unia oferowała, tyle że później i na rozwój infrastruktury.
[...]
Z limitem produkcji mleka porażka była jeszcze większa. Unia nie przyznała w Kopenhadze Polsce ani litra więcej, choć do końca Miller walczył o... dwa miliony litrów ponad ofertę "15". Aby ratować twarz, polski przywódca pogodził się z przesunięciem w ramach tego samego limitu jednej kategorii mleka do drugiej. Gdy w wystąpieniu telewizyjnym mówił o zwiększeniu o półtora miliona ton mleka "hurtowego", na ten przymiotnik mało kto zwrócił uwagę, a tym bardziej go zrozumiał.
[...]
Podobnie z dopłatami dla rolników: podczas szczytu Miller nie uzyskał od Unii ani euro więcej. Rasmussen oferował raz jeszcze wyjście z twarzą: uzupełnienie dopłat... z polskich pieniędzy. Dzięki temu polski premier mógł ogłosić w "Wiadomościach" magiczne 55, 60 i 65 procent. Nie dodając, że za sukces zapłacimy... sami. I że obecny w Kopenhadze wicepremier Grzegorz Kołodko ostrzega: w budżecie państwa dodatkowych pieniędzy dla rolników nie ma.
[...]
Jedyny realny sukces w Kopenhadze to dorzucenie 108 milionów euro do funduszu na uszczelnienie granicy wschodniej. Zależało na tym przede wszystkim Niemcom, którzy obawiają się przemytu i nielegalnej emigracji ze Wschodu.