eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroinfo - unia europejska, euro, integracja

Polecamy najlepsze rozkład jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle BMW. Artystokratycznie wyglądające rozkłady jazdy. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motory. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: agencja interaktywna - sprawdŸ to koniecznie!
 forum   grupy   strony         Śr, 29-06-22


Napisz do nas

Autor:

Email:

Treść:
Euroinfo
Pierwsze wnioski o fundusze z SAPARD
2002-07-29 11:23

Miliard zł do dyspozycji

Jak podaje Rzeczpospolita, pobranych zostało już 12 tysięcy wniosków, a według ministra rolnictwa Jarosława Kalinowskiego z programu może skorzystać od kilku do kilkunastu tysięcy rolników. Jak do tej pory złożonych zostało 15 wniosków z czego dziewięć złożyły samorządy a sześć rolnicy.

Kalinowski powiedział także, że wszyscy pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Ośrodków Doradztwa Rolniczego są zobowiązani do udzielania pomocy rolnikom w wypełnianiu wniosków.

Prezes ARiMR Aleksander Bentkowski powiedział, że we wnioskach trzeba umieścić skomplikowany biznesplan dlatego, że taką formułę przygotowali polscy eksperci w lutym ubiegłego roku i teraz nie da się jej zmienić.

O kredyty pomostowe przydatne w realizacji projektów SAPARD rolnicy, samorządy i firmy mogą się ubiegać w bankach: Bank Ochrony Środowiska, Bank BISE, BGŻ i w bankach spółdzielczych. W BOŚ kredyty te są oprocentowane do 10 proc.

Komentarze do artykułu

Mądrością polskich projektodawców jest ich głupota!!! Mam na myśli tych którzy umyślnie przygotowali skomplikowany proces składania wniosków.
Robert
2002-08-08 15:05

Inne kraje korzystające z programów pomocowych - maja fiszki projektowe znacznie prostsze - my - jak zwykle - bardziej papiescy od papieża!
Całe piekno od zawsze jest w prostocie...
anaszy
2002-12-31 08:39

buy hgh
2007-10-18 17:48
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl