eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2001

Osoby o sportowych aspiracjach wybierają rozkłady jazdy. Ale i agencja interaktywna również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne tapety na pulpit. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motocykle Ducati. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Yamaha, i sš zadowoleni.
 forum   grupy   strony         Wt, 02-03-21
Archiwum negocjacji 2001
Komitet Integracji Europejskiej zarekomendował ustępstwa
2001-11-15 12:04

Wczoraj, Komitet Integracji Europejskiej zarekomendował rządowi zmianę stanowisk negocjacyjnych w kilku dziedzinach. Chodzi o rezygnację z okresu przejściowego na zakup ziemi pod inwestycje i skrócenie żądanego okresu przejściowego na zakup ziemi rolniczej i pod działki rekreacyjne, z 18 do 12 lat. Oprócz tego nasi negocjatorzy mają teraz starać się o uzyskanie całkowitego dostępu do unijnego rynku pracy po 2 latach, a nie jak do tej pory od momentu przystąpienia.

UE obstaje przy 7-letnim okresie przejściowym w dostępie Polaków do swojego rynku. Nie oznacza to jednak uniemożliwienia nam pracy w Unii przez siedem lat. Poszczególne kraje mają po dwóch latach przeanalizować sytuację i mogą zrezygnować ograniczeń. Jak wynika z sygnałów płynących ze stolic europejskich, część rządów nie wykorzysta całego okresu przejściowego, a niektóre kraje dopuszczą pracowników z Polski z chwilą rozszerzenia.

Leszek Miller zapowiedział utworzenie stanowiska pełnomocnika ds. informacji i promocji UE, którego zadaniem będzie koordynacja działań w tej sprawie.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl