eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2001

Osoby o sportowych aspiracjach wybierają rozkłady jazdy. Ale i agencja interaktywna również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne tapety na pulpit. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motocykle Ducati. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Yamaha, i sš zadowoleni.
 forum   grupy   strony         Wt, 02-03-21
Archiwum negocjacji 2001
Jan Truszczyński nowym negocjatorem
2001-10-25 19:18

We wtorek Jan Truszczyński, dotychczasowy szef prezydenckiego Biura Integracji Europejskiej, otrzymał nominację na negocjatora członkostwa Polski w UE.

Truszczyński na 52 lata i jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki. Po ukończeniu studiów pracował w MSZ m.in. na placówkach w Hadze i Brukseli. Po 1993 opuścił ministerstwo i pracował w Banku Inicjatyw Gospodarczych i belgijskim Kediet Bank. W 1996 roku został powołany na ambasadora Polski przy Unii Europejskiej. Wybudował w prestiżowej dzielnicy za 10 milionów dolarów imponującą siedzibę ambasady. Biegle posługuje się pięcioma językami ma żonę i dwójkę dzieci.

Podsekretarzem stanu w MSZ, któremu będą podlegać sprawy związane z integracją europejską zostanie Danuta Huebner.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl