eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2002 październik-grudzień

Polecamy również naszym goœciom: rozkłady jazdy. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: rozkład jazdy - sprawdŸ to koniecznie! Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: agencja interaktywna, i sš zadowoleni. Artystokratycznie wyglądające motocykle BMW. Tutaj: tapety na pulpit.
 forum   grupy   strony         Sb, 27-02-21
Archiwum negocjacji 2002 październik-grudzień
Z których postulatów zrezygnujemy?
2002-12-12 18:30

Jak podaje Gazeta wyborcza, minister ds. europejskich Danuta Hübner dała do zrozumienia na konferencji prasowej przed odlotem na szczyt w Kopenhadze, że już teraz jesteśmy gotowi zrezygnować z części postulatów. Chodzi o mniej znaczące żądania. Prawdopodobnie nie uda się wywalczyć rozszerzenia listy mleczarni, w których będzie można produkować dwa rodzaje mleka z 56 do 82. Podobnie trudno będzie uzyskać zwiększenie limitu produkcji mleka z 9,38 mln ton do 11 mln ton.

Danuta Hübner nie ujawniła też, o które postulaty negocjatorzy będą walczyć do końca. Nieoficjalnie mówi się, że są to: wielkość zastrzyków gotówkowych do budżetu (rekompensat), kwestia poziomu dopłat dla rolnictwa oraz 7-procentowy VAT na gotowe mieszkania.

Organizatorzy szczytu przewidzieli na oficjalne rozmowy z polską delegacją tylko godzinę ale negocjacje zapewne będą się toczyć w kuluarach przez cały dzień.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl