eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2001

Osoby o sportowych aspiracjach wybierają rozkłady jazdy. Ale i agencja interaktywna również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne tapety na pulpit. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motocykle Ducati. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Yamaha, i sš zadowoleni.
 forum   grupy   strony         Wt, 02-03-21
Archiwum negocjacji 2001
Potwierdzenie niezmienności dążeń Polski
2001-10-01 12:25

W poniedziałek i wtorek Aleksander Kwaśniewski złoży wizytę w Brukseli

Jak podaje serwis Polskiej Agencji Prasowej EuroPAP, Unia Europejska oczekuje, że prezydent Kwaśniewski potwierdzi kierunek polityki Polski w zakresie dążenia do członkostwa w UE i polityki wewnętrznej nastawionej na wolny rynek i otwartość gospodarki.

W Brukseli Kwaśniewski wraz z Królem Belgów Albertem II otworzy kolejny z cyklu wielkich festiwali kulturalnych Europalia, poświęcony w tym roku Polsce. Oprócz tego podczas wizyty w poniedziałek i wtorek w Brukseli ma spotkać się z najwyższymi przedstawicielami UE - Verhofstadtem i Prodim oraz z belgijskimi przedsiębiorcami.

Zamiast odwołanego w ostatniej chwili spotkania z sekretarzem generalnym NATO Aleksander Kwaśniewski zje śniadanie z komisarzem UE ds. rozszerzenia Verheugenem.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl