eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2001

Osoby o sportowych aspiracjach wybierają rozkłady jazdy. Ale i agencja interaktywna również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne tapety na pulpit. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motocykle Ducati. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Yamaha, i sš zadowoleni.
 forum   grupy   strony         Wt, 02-03-21
Archiwum negocjacji 2001
Wpadka informacyjna
2001-11-22 11:21

Jak pisze dziennik Rzeczpospolita, Sejmowa Komisja Europejska zawiesiła swoją działalność do czasu kiedy minister spraw zagranicznych lub szef UKIE nie przedstawi jej planowanych posunięć w kwestii negocjacji członkowskich. Nieujawnienie wcześniej szczegółów nowego stanowiska rządu w sprawie sprzedaży ziemi cudzoziemcom wywołało krytykę partii eurosceptycznych jak i opowiadających się za integracją.

Wniosek o przerwanie prac komisji złożył poseł Ligi Polskich Rodzin, Roman Giertych. Domaga się on przyjazdu szefa MSZ z Brukseli i złożenia wyjaśnień posłom.

Politycy SLD i UP określają przyczynę krytyki jako incydent i niezręczność i zapowiadają, że w przyszłości takie luki informacyjne nie będą się zdarzały.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl