eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2002 październik-grudzień

Polecamy również naszym goœciom: rozkłady jazdy. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: rozkład jazdy - sprawdŸ to koniecznie! Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: agencja interaktywna, i sš zadowoleni. Artystokratycznie wyglądające motocykle BMW. Tutaj: tapety na pulpit.
 forum   grupy   strony         Sb, 27-02-21
Archiwum negocjacji 2002 październik-grudzień
Premier Danii: Mamy z Polską poważny problem
2002-12-13 13:15

Przełom w negocjacjach jeszcze nie nastąpił

Po dwóch rozmowach z Leszkiem Millerem, szef rządu Danii, która przewodniczy obradom w Kopenhadze powiedział w telewizji: „Mamy z Polska poważny problem”. Oznacza to, że strony nie doszły jeszcze do porozumienia. Rozmowy toczą się głównie na temat rekompensat do Polskiego budżetu w latach 2004, 2005 i 2006. Negocjatorzy polscy przekonują żeby Unia zgodziła się na większe rekompensaty ponieważ w jej interesie leży by Polska przystąpiła do Wspólnoty bez problemów budżetowych i z zadowalającym wzrostem PKB.

Premier Miller spotkał się już z szefami rządów Szwecji i Niemiec a chce jeszcze rozmawiać z premierami Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji. Jednak Jacques Chirac nie wyrażał takiej chęci.

Jak pisze dziennik Gazeta Wyborcza, negocjacjach wspierają Polskę Czesi, którzy również nie rezygnują z dalszych rokowań.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl